Bireysel Danışmanlık

Danışmanlık Bilgisi

İnsanlar yaşadıkları süre boyunca hayatlarında başa çıkamayacağı pek çok problem ile karşılaşabilir. Bu problemin sebebi kişinin kendisi, ilişkileri, arkadaşları , iş yaşantısı ve sağlık sıkıntıları olabilir. Bu problemler kişide anksiyete, stres, uyku problemi, depresyon gibi bir çok belirtiye yol açabilmektedir. Hayatınızın zorluklarını keşfetmek ve bunların sizi etkilememesi için güvenli ve destekleyici bir ortama ihtiyacınız olabilir.
Yaşadığınız şeylerin farkına varmak hayatınızı olduğunuzdan daha iyi hale getirmek için uzmanlığa sahip bir psikoterapist ile görüşmenin muazzam bir değeri vardır. Sizinle iş birliği yaparak çalışacak, hayatınız için yeni çözümler keşfedeceğiniz terapistler ile çalışıyor olacağız.
Terapi süreci sonrasında özgüveninizdeki gelişimin, hayata karşı duruşunuzun, içinizde var olan umudunuzun kat kat artacağını gözlemleyeceksiniz.
Başkalarıyla ve kendinizle olan ilişkinizi geliştirmek ve yaşamın tüm geçişlerini, daha güçlü ve farkında olarak yaşamanıza yardımcı olmak ilk hedeflerimizden birisidir.
Duygusal ve davranışsal kalıpların hayatımızdaki etkilerini görme ve bunların kişiyi nasıl etkileyebileceğini anlama konusunda size yoldaş olmak için buradayız.
Psikoterapiye katılmanın birçok faydası vardır. Terapi, problem çözme becerileri sağlayabilir ve depresyon, anksiyete, ilişki sorunları, çözülmemiş çocukluk sorunları gibi sorunlarla başa çıkma stratejilerini geliştirebilir. Bunun dışında pek çok insan kişisel gelişimi yönetmek, bir başkasıyla iletişimini geliştirmek, aile kaygılarıyla başa çıkabilmek, evlilik sorunlarının farkına varmak ve günlük yaşamı daha iyi hale getirmek için terapiye gelmek isterler . Terapi süreci boyunca size zor bir soruna yeni bir bakış açısı sunulur veya bir çözüme yönlendirilirsiniz. Terapiden aldığınız faydalar, süreci ne kadar iyi kullandığınıza ve öğrendiklerinizi uygulamaya koyduğunuza bağlıdır.
Terapiler sayesinde deneyimleriniz hakkında genel bir bakış açısı kazanabilirsiniz, hayatınızı daha anlamlı bir hale getirebilirsiniz ve hayatınızı etkileyen olumsuzlukların nasıl üstesinden geleceğinizi keşfedebilirsiniz.
Size nasıl yardımcı olabileceğimizi konuşmak için bugün bizi arayın veya e-posta gönderin.